بررسی بیوگرافی و زندگی شخصی سریال محبوب ایرانی بی همگان

در حال حاضر فیلم و سریال ها از ابزارهای سرگرم کننده ای هستند، که به پر کردن اوقات فراغت در روزهای تعطیل بسیار کمک می کنند. امروزه سینمای ایران در زمینه تولید فیلم های نمایش خانگی پیشرفت زیادی کرده است و همه ساله فیلم های باکیفیت و با محتوای درونی قوی تولید و در اختیار کاربران قرار می گیرند. یکی از سریال های جذابی که به تازگی ارائه شده است و کاربران آن را بسیار دوست دارند، سریال محبوب و جدید بی همگان می باشد، که هر روز به غیر از روزهای تعطیل یک قسمت جدید از این سریال منتشر می شود و شما از منابع قانونی می توانید آن را دانلود کرده و یا از طریق تلویزیون مشاهده کنید. این سریال در مدت زمان کوتاه توانسته است، توجه کاربران را به خوبی به خود جلب کند و حتی همیشه هر هفته اخبار و حواشی این سریال توسط کاربران دنبال می شود.

بیوگرافی بازیگران سریال بی همگان به همراه عکس آن ها:

در این فیلم افراد معروف و خصوصا سلبریتی های شناخته شده بسیار زیادی وجود دارند، که همه ما با آن ها خاطره داریم و با نقش آفرینی درست و دقیق خود باعث می شوند، حس واقعی خود را به بیننده انتقال دهند، این فیلم محبوب هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش می شود.

مهدی سلطانی:

این بازیگر معروف در فیلم و سریال های مختلفی نقش آفرینی کرده است و تجربه کافی در این زمینه دارد و حتی دارای دکترای تخصصی رشته بازیگری و تئاتر از کشور فرانسه می باشد. این بازگیر محبوب مردمی از سال ۱۳۷۳ فعالیت دقیق و حرفه ای خود را شروع کرده و در بسیاری از سریال های ایرانی دارای نقش اصلی بوده است. این بازیگر ایرانی باتجربه در حال حاضر متاهل می باشد و اوج محبوبیت او در سریال پدر بود، که در چند سال گذشته از شبکه دو سیما در ماه رمضان پخش می شد. آقای سلطانی در حال حاضر دارای یک فرزند دختر هستند و در صفحات مجازی همیشه عکس های خانوادگی خود را به اشتراک می گذارند. این بازیگر محبوب قدرت بسیار بالایی در کنترل احساسات داشته و همیشه عکس العمل مناسبی را از خود در هر نقش نشان می دهد. در این سریال نیز جزء ستاره ها شناخته می شود.

نسرین بابایی:

این بانوی ایرانی با نقش ریحانه مادر امیر علی در این سریال حضور دارد و در یک اسفند سال ۱۳۵۸ به دنیا آمده است و زاده شهر بزرگ و زیبای گیلان می باشد. تحصیلات خانوم بابایی با رشته بازیگری بسیار مرتبط نیست و دارای مدرک معتبر نقاشی هستند. این بانوی ایرانی نیز مانند هر سلبریتی معروف دیگر فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۳ در سن ۱۴ سالگی و با تئاترهای مختلف آغاز کرده است و به مرور زمان در سال های اخیر در سال های ایرانی مختلف نقش ایفا کرده است. وی در حال حاضر متاهل و دارای یک فرزند می باشد و همیشه در گفت و گوها و نشست های خبری خانوم فاطمه معتمد آریا را الگوی خود در بازیگری معرفی می کند.

مهدی ماهانی:

این بازیگر جوان در حال حاضر در این سریال نقش اصلان بازدار را دارد و جزء ۳ شخصیت محبوب سریال می باشد. ایشان تحصیل کرده رشته عمران هستند و از سال ۱۳۸۳ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تئاتر و تلوزیون آغاز کرده اند. نقطه اوج این بازیگر سریال معروف دلنوازان بود، که در سال ۱۳۸۸ از همین شبکه پخش می شد و آقای ماهانی نقش دکتر زند را ایفا می کردند. ایشان در حال حاضر مجرد و با هیچ فردی رابطه جدی ندارند و به صورت تخصصی و حرفه ای در زمینه فیتنس فعالیت می کنند و مدال ها و مقام های مختلفی نیز در این زمینه دارند. ایشان در سال ۱۳۶۲ در تهران دیده به جهان گشوده اند و در حال حاضر ۳۹ سال سن دارند.

سمیرا حسن پور:

این بانوی پرافتخار ایرانی متولد سال ۱۳۶۳ هستند و نقش او در این فیلم همسر اصلان می باشد و به نوعی یکی از زوج های پرطرفدار فیلم بی همگان شناخته می شوند. ایشان در زمینه نمایش تحصیل کرده اند و نخستین فعالیت خود را با تئاتر دانشجویی آغاز کرده اند و استعداد بسیار خاصی در زمینه بازیگری دارند، خانوم حسن پور اولین بار در سال ۱۳۹۰ در سریال پایتخت به طور رسمی محبوب شدند و از آن زمان نقش های بسیار خوبی در سریال ها و فیلم های سینمایی کسب کرده است. ایشان مدل آور رشته ورزشی دو میدانی هستند و با آقای سامان سالور زندگی عاشقانه بسیار خوبی را تجربه می کنند و جزء بازیگران زیبا و به نام ایرانی هستند.

کاوه خداشناس:

اگر به سریال های ایرانی علاقه مند هستید، حتما تصویر ایشان را دیده اید، این فرد به قدری در نقش خود فرو می رود، که واقعا حیرت انگیز است. در حال حاضر مجرد هستند و از حدود ۲۴ سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده اند و همچنین متولد سال ۱۳۵۹ می باشند و با توجه به این که بازیگر هستند، به عکاسی و مجسمه سازی نیز علاقه بسیار زیادی دارند و اوقات فراغت خود را به عکاسی اختصاص می دهند. در فیلم بی همگان ایشان نقش عرشیا خسروی را ایفا می کنند و بسیار بازی خوبی را از خود ارائه می دهند.

زهره فکور صبور:

با اسم مستعار مهشید در این سریال شناخته می شود، این بازیگر مردمی امسال با قرص اقدام به خودکشی کرد و جان خود را از دست داد. هیچ وقت علت واقعی مرگ ایشان مشهود نشد و حواشی مختلفی در این زمینه وجود دارد. ایشان بازیگری جوان و بسیار زیبارو بودند، که در سال ۱۳۷۷ فعالیت حرفه ای خود را با سریال باغ کوچک بی بی گل آغاز کردند. برخی از منابع خبری معتبر علت خودکشی ایشان را تهدید به انتشار یک فیلم خصوصی می دانند و عده ای دیگر بر این باور هستند، که از نظر روحی حال مساعدی قبل از مرگ نداشته اند. این بانوی بااستعداد قبل از مرگ در این سریال جذاب نقش آفرینی کرده است.

محمد صادقی:

وی در سال ۱۳۷۲ در تهران به دنیا آمد و در بسیاری از فیلم و سریال های ایرانی طنز و درام بازی کرده اند، ایشان یک بازیگر تحصیل کرده هستند و همچنین مانند تمامی بازیگرهای باسابقه کشورمان از تئاتر دانشجویی فعالیت تکمیلی خود را در این زمینه آغاز کرده اند و در حال حاضر به صورت تکمیلی تکواندو کار می کنند و جزء بازیگران مجرد و باتجربه ایرانی شناخته می شود. آقای صادقی با نقش امیر علی مسلمی در این سریال نقش خود را اجرا می کنند و هیچ گونه رابطه جدی تاکنون نداشته اند.

مهسا باقری:

این بازیگر جوان حدود ۳۰ سال سن دارد و نقش همسر رضا را بازی می کند و در حال حاضر مجرد هستند و هر سال پیشنهادهای مختلفی در زمینه مادلینگ چهره و لباس دارند و در این زمینه به خوبی می درخشند، ایشان مجرد هستند و هر سال فعالیت حرفه ای خود را بیشتر می کنند، این بانوی ایرانی و جوان در مدت زمان کوتاه تقریبا ۱۰ ساله خود را به اوج رسانده است و روز به روز در حال پیشرفت می باشد. خانوم باقری قطعا در سال های آینده با این حجم از استعداد نقش های اصلی و بهتری را کسب خواهند کرد و حتی در صفحات مجازی زندگی خصوصی خود را با طرفداران خود به اشتراک می گذارد.

کاظم هژیر آزاد:

ایشان تجربه بسیار طولانی تری نسبت به دیگر بازیگران این سریال دارند و حتی در سال های جوانی در هنرستان صنعتی تحصیل کرده اند، ایشان متاهل هستند و در زندگی مشترک خود تاکنون با مشکل خاصی مواجه نشده اند، که حواشی آن در صفحات و وب سایت های خبری به اشتراک گذاشته شود. ایشان از بازیگران بزرگ و باتجربه ایران هستند، که از سال ۱۳۶۴ فعالیت حرفه ای خود را در زمینه تئاتر و بازیگری در ایران آغاز کرده اند و تعداد فیلم و سریال هایی که در آن حضور داشته اند، بیشتر از ۱۰۰ عدد می باشد.

سپند امیر سلیمانی:

ایشان در حال حاضر مجرد هستند و در یک مدت کوتاه از ۱۳۸۹ تا سال ۱۳۹۳ با خانوم مارال آراسته زندگی مشترک داشته اند و سپس بنا به دلایل شخصی در سال ۱۳۹۳ تصمیم به جدایی گرفتند، ایشان فعالیت حرفه ای خود را از کودکی آغاز کرده اند، چون در یک خانواده هنری بزرگ شده اند و پدرشان نیز در زمینه بازیگری فعالیت می کند و همچنین علاوه بر بازیگری، مجری نیز هستند و علاقه بسیار شدیدی به نوازندگی دارند. نام اصلی ایشان در شناسنامه سپند می باشد، ولی در حال حاضر با اسم امیر شناخته می شوند‌. ایشان برادر خانوم کمند امیر سلیمانی هستند و هر دو از بازیگران بی حاشیه ایرانی هستند، که بیشتر روی فعالیت خود همیشه تمرکز می کنند. این خانواده هنری روحیه کاملا شاد و پرانرژی دارند و چندین دوره در برنامه های مختلف شرکت کرده اند و در مورد سبک زندگی خود و فعالیت های حرفه ای توضیحاتی را در این باره بیان کرده اند.

جهت پیگیری هر خبر شما می توانید این وب سایت رسمی را هر روز در هر ساعتی از شبانه روز دنبال کنید. خبر ورزشی و خبر سیاسی جدید و معتبر را همیشه در سایت خود قرار می دهیم و بیشتر در حوزه های محبوب مردمی فعالیت خود را گسترش می دهیم. تمامی اخبار این مرکز خبری از منابع موثق و معتبر داخلی و خارجی می باشند، آمار بازدید این سایت هر روز به جهت انتشار مطالب درست و صحیح بیشتر می شود.